A Global Leader in Generic Crop Protection.

O firmie

UPL - Globalny lider produkcji generycznych środków ochrony roślin.

UPL jest wiodącym światowym producentem środków ochrony roślin, obecnym na każdym kontnencie z biurami w 23 krajach i z klientami w 86 krajach. Jesteśmy jednym z największych producentów produktów, którym wygasła ochrona patentowa. Nasze produkty dzięki zaawansowanej technologicznie proukcji i wysokiej jakości formulacji są efektywnym narzędziem ochrony roślin. UPL jest najwekszym na świecie producentem fosforku glinu. UPL jest również największym producentem fumigantów, insektycydów, herbicydów i rodentocydów w Indiach.

UPL, Advanta i LEU, trzy spółki z naszej grupy kapitałowej, są notowane na giełdzie indyjskiej, o łącznej kapitalizacji rynkowej około 2,5 mld dol. Przychody naszej firmy wzrosły w CAGR o 26​​ procent w ciągu ostatnich 5 lat.

UPL - Na świecie

Działamy na wszystkich kontynentach. Posiadamy nasze biura w Argentynie, Australii, Bangladeszu, Brazylii, Chinach, Hong Kongu, Szanghaju, Kanadzie, Danii, Francji, Niemczech, Indonezji, Japonii, Korei, Mauritius, Meksyku, Nowej Zelandii, Rosji, Włoszech, Turcji, Hiszpanii, RPA, Tajwanie, USA, Wielkiej Brytanii, Wietnamie, Zambii, Kolumbii i Holandii.
Jesteśmy w posiadaniu pięciu najlepszych patentów przemysłu agrochemicznego na świecie.

Z 23 zakładów produkcyjnych (9 w Indiach, 4 we Francji, 2 w Hiszpanii, 3 w Argentynie, po 1 w Wielkiej Brytanii, Wietnamie, Holandii, Włoszech i Chinach), każdy z nich może pochwalić się silnym wsparciem ze strony służb technicznych i miejscowymi zespołami kontroli jakości. Każda z naszych jednostek działa pod najsurowszymi międzynarodowymi normami jakości i posiada certyfikat ISO 9001 dla zapewnienia jakości, certyfikat 14001 dla norm Kontroli Zanieczyszczenia Środowiska i OHSAS 18001 dla Zdrowia i Bezpieczeństwa.


UPL - w Polsce

Jesteśmy obecni w Polsce od ponad 15 lat. Oferujemy polskim rolnikom szeroką paletę wysokiej jakości: herbicydów do ochrony upraw buraka cukrowego, rzepaku, warzyw oraz upraw sadowniczych i zielarskich, a także zbóż fungicydów do ochrony upraw jabłoni, gruszy, ziemniaka, cebuli, lasów fumiganów do zwalczania szkodników magazynowych, kreta i karczownika. Nasze produkty dostarczamy z naszych fabryk bezpośrednio do największych firm dystrybucyjnych w Polsce.

Aby zapewnić sprawną obsługę polskich gospodarstw rolnych, ściśle współpracujemy z naszymi regionalnymi dystrybutorami, oferując fachowe wsparcie informacyjne w zakresie efektywności i bezpieczeństwa stosowania środków ochrony roślin. Monitorujemy również terminowość dostaw produktów, zapewniając ich ciągłą dostępność.

UPL zajmuje znaczącą pozycję na polskim rynku środków ochrony roślin. Skuteczność naszych produktów jest wysoko oceniana przez polskich rolników. Dlatego jesteśmy przekonani że nasza wiedza badawcza, międzynarodowe doświadczenie i produkty najwyższej jakości, pozwolą nam wnieść znaczący wkład w modernizację i rozwój polskiego rolnictwa.