A Global Leader in Generic Crop Protection.

Witamy w UPL Polska

UPL Limited, (dawniej United Phosphorus Limited) to światowy producent środków ochrony roślin, chemikaliów i nasion, z siedzibą w Indiach (Bombaj). UPL, Advanta i LEU, trzy spółki z naszej grupy, są notowane na giełdzie indyjskiej, o łącznej kapitalizacji rynkowej około 2,5 mld dolarów. Przychody naszej firmy wzrosły w CAGR o 26% w ciągu ostatnich 5 lat. Szybki wzrost i rozwój UPL jest wynikiem konsolidacji i integracji zakupionych biznesów i technologii.
Szybkie linki

Spółki grupy kapitałowej


Aktualności

Sierpień 2017

Tuberprop Basic 300 EC. Zwalcza chwasty dwuliścienne w buraku cukrowym i buraku pastewnym.

Tuberprop Basic 300 EC to nowy środek z grupy regulatorów wzrostu i rozwoju roślin w formie płynu do sporządzania emulsji wodnej, przeznaczony do opryskiwania ziemniaka konsumpcyjnego w celu zapobiegania kiełkowaniu bulw ziemniaka.
Środek przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy zamontowanych nad taśmociągiem.Kwiecień 2017

Mancolaxyl. Działa zapobiegawczo i interwencyjnie w ochronie ziemniaka, pomidora i cebuli, przed chorobami grzybowymi.

Mancolaxyl to nowy fungicyd w postaci proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu układowym i powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie ziemniaka, pomidora i cebuli, przed chorobami grzybowymi.
Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.Czerwiec 2016

Bettix Combi 500 SC. Zwalcza chwasty dwuliścienne w buraku cukrowym i buraku pastewnym.

Bettix Combi 500 SC to nowy herbicyd w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych w buraku cukrowym
i buraku pastewnym. Środek pobierany jest poprzez liście i korzenie chwastów. Dzięki działaniu etofumesatu i metamitronu poprzez glebę środek ogranicza zachwaszczenie wtórne. Najskuteczniej działa na chwasty we wczesnych fazach rozwojowych. Odpowiednia wilgotność gleby sprzyja lepszemu pobieraniu środka z gleby co potęguje efekt chwastobójczy.Maj 2016

Sempra 500 SC. Selektywny herbicyd o działaniu kontaktowym.

Sempra 500 SC to selektywny herbicyd o działaniu kontaktowym, koncentrat w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie i doglebowo, przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych w uprawie pszenicy ozimej, jęczmienia ozimego, żyta ozimego i jęczmienia jarego. Sempra 500 SC jest środkiem pobieranym głównie poprzez liście oraz częściowo korzenie chwastów. Chwasty wrażliwe kiełkują, ale szybko ulegają odbarwieniu. Odbarwienie w postaci żółtych, białych i/lub różowych plam rozprzestrzenia się, powodując zamieranie chwastów.


Kwiecień 2016

Delfin 500 SC. Zwalcza chwasty dwuliścienne w uprawie pszenicy ozimej, jęczmienia ozimego, żyta ozimego
i jęczmienia jarego.

Selektywny herbicyd o działaniu kontaktowym, koncentrat w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie i doglebowo, przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych w uprawie pszenicy ozimej, jęczmienia ozimego, żyta ozimego i jęczmienia jarego.


Marzec 2016

Tuberon 70 WG. Zwalcza chwasty dwuliścienne w ochronie ziemniaka.

Tuberon 70 WG to nowy selektywny herbicyd, w formie granulatu do sporządzania zawiesiny wodnej, stosowanym doglebowo i nalistnie, przeznaczonym do zwalczania chwastów dwuliściennych w ochronie ziemniaka. Środek Tuberon 70 WG przeznaczony jest do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.


Kontakt

W celu uzyskania informacji o produktach UPL i ich sprzedaży w Polsce, prosimy o kontakt z naszym biurem w Warszawie:


UPL Polska Sp. z o.o.
ul. Na Przełaj 8
03-092 Warszawa

Tel.: +48 22 614 00 45
e-mail: info@uplpolska.com