Про насЮПЛ Лімітед являється світовим виробником оригінальних та генеричних засобів захисту рослин, хімічних речовин та насіння з центром в Індії (м. Мумбай). Акції компанії розміщені на фондовій біржі Індії з загальною капіталізацією близько $ 2,5 мільярдів. Щорічний ріст обігу компанії досяг безпрецедентного рівня 26% за останні 5 років.

За допомогою поглинань, стратегічних альянсів та відкриттям нових офісів ЮПЛ створила власну широку мережу у Світі. Компанія присутня на всіх континентах і має партнерські відносини в 123 країнах, що робить нас одним з найбільших постачальників засобів виробництва в сільському господарстві.

Виробництво розміщене на 23 заводах з яких 9 знаходяться в Індії (ЮПЛ найбільший виробник в Індії), 4 - Франції, 2 - Іспанії, 3 - Аргентині, а також Великобританії, Італії, Нідерландах, В'єтнамі. Кожен завод діє лише згідно міжнародних стандартів якості і всі вони сертифіковані стандартами ISO 9001 (Quality Assurance), ISO 14001 (Environment Pollution Control Norms) та OHSAS 18001 (Health and the Society).

Ми приділяємо дуже багато уваги дослідженням та розвитку задля створення оригінальних та високо затребуваних на ринку продуктів. Наші можливості в дослідженнях та випробуваннях являються дійсно однією із наших найбільших переваг. В цій сфері ми також співпрацюємо з найбільшими агрохімічними компаніями.

Компанія ЮПЛ володіє сотнями власних реєстрацій по всьому світі.останні Відео